Ştiri:
Trimite:
Intră în cont:

Username:
Parola:
Tine-ma minte
Creează cont      Ai uitat parola?
 
Cele mai recente

Fate-stay night: Unlimited Blade Works Ep. 15
Sekaiichi Hatsukoi Ep. 21
Punch Line Ep. 7
Uta no Prince-sama 2 Ep. 9
Fate-stay night: Unlimited Blade Works Ep. 14
Madlax Ep. 14
Naruto Shippuden Ep. 421
Madlax Ep. 13
Sakigake!! Cromartie Koukou Ep. 22
Punch Line Ep. 6

Click aici pentru a urmări oricare din aceste serii.
 
Top cei mai votaţi de astăzi

NumeVoturi
1.Gadreel1
2.RoBeRt-EsCu1
3.HikariKage1
4.BeelzeBuB1
5.Clarys1
6.Uchihavali07231
7.Murasakibara1
Top comentarii date astăzi

NumeComentarii
1.Eviia4
2.fannaruto112
3.sebilika1231
4.Clarys1
5.Carmen1
6.Colten1
7.VioMat1
Top cele mai votate comentarii astăzi

NumeVoturiLink
1.Uchihavali07231250477
2.RoBeRt-EsCu1274043
3.Clarys1258026
4.Gadreel1274856
5.BeelzeBuB1274561
6.Murasakibara1214600
7.HikariKage1251559
Câştigătorii de ieri

Cel mai dezvoltat comentariu al zilei
shinoby13

Cel mai votat comentariu al zilei
zero

Cele mai multe comentarii ale zilei
fannaruto11

Cel mai votat utilizator al zilei
zero

 
Anime Kage Radio ♫  

Ce melodie cântă?

 
Avertisment [click]
Când apare Naruto în română? [click]
 
Membri activi:
iGamesMind, andreeacosmina, DevilSlayer, andreqy, Maddoxx, Twizzie, Hashirama, Miyuki, Rin99, Teky, freekillro, KurosakyNaruto, Hoody92, hinatax, iulian666
Total activi: 15
 
Legal Disclaimer

Bleach Ep.325




Download: Shinobi Fansub    Traducere: Bogdanovix

Mulţumeşte pentru episod!
Serii asemănătoare
Nu merge episodul?

 
 
Hei. Lasă şi tu un comentariu:

Intră în cont... sau
Nume: E-mail:







NU scrieţi in comentarii ce se întâmplă în episoadele viitoare.
Lăsaţi-i pe ceilalţi să decidă singuri dacă vor sau nu să afle.


Seriile în desfăşurare
Donaţii
Premianţii lunii
Vrei să ajuţi?
Facebook
 

Alte linkuri

 

Parteneri

Contact pentru link exchange
Page generated in 0,01649 seconds.